moderní hudba je klasická hudba současnosti (Paul McCartney)

PAUL MCCARTNEY SE 9.10.2011 OŽENIL!

5. listopadu 2011 v 13:57 | Alice McCartney |  ♥°<°PAUL°>°♥

Bývalý člen skupiny The Beatles Paul McCartney se potřetí oženil. Jeho žena je nádherná

Známý britský hudebník Paul McCartney (69) se dnes v Londýně oženil s krásnou a bohatou americkou dědičkou Nancy Shevell (51). Jejich den D se uskutečnil na radnici v Marylebone a obřadu se zúčastnilo jen pár desítek lidí.
Podle přítomných novinářů byl McCartney velmi milý. "Zdravím, díky, že jste přišli. Těšíme se," vítal všechny. Na otázku, zda je nervózní, odpověděl: "Neblázněte. Samozřejmě, že ne."
Paulova dcera Stella, která je známou módní návrhářkou, prý jejich sňatek schvaluje. Podle listu Sunday Mirror dokonce sama navrhla šaty pro Nancy a pomáhala se sestavením svatebního menu.
Paul požádal Nancy o ruku letos v květnu. Půvabná miliardářka od něj dostala zásnubní prsten v hodnotě více jak 15 miliónů korun. Jedná se o jeho třetí svatbu. Jeho první ženou byla fotografka Linda Eastman a jeho druhou manželkou se stala britská modelka Heather Mills.
He Loves Her YEAH YEAH YEAH!!!!

Po dnech příprav na svatbu, Paul McCartney a New Yorská podnikatelka Nancy Shevell si vyměnili sliby během odpoledne na slavnostním ceremoniálu v Londýně.
Pár, který spolu chodí od roku 2007 se zasnoubil v květnu. Byli přivítáni s nadšením, když přišli na Staroměstskou radnici Marylebone, která byla otevřena speciálně pro tuto příležitost.
Nancy Shevell (51) měla květiny ve vlasech a šaty s dlouhými rukávy, výstřih do V, slonovinové šaty a boty, které navrhla nevlastní dcera, módní návrhářka Stella McCartney, která také navrhla tmavomodrý oblek pro svého otce.
Paulova nejmladší dcera Beatrice (7) nesla květiny a měla na sobě dlouhé růžové šaty, vlněný kabát a květinový věnec ve vlasech.
Jako skupina opustila domov McCartneyho, bývalý Beatle (69) žertoval s množstvím fotografů a reportérů venku, "Co se to děje? Co tu všichni děláte?"
Ostatní svatebčané včetně Nancyina syna, Arlena, její sestřenice Barbary Walters. Bratr Paula - Mike McCartney, Ringo Starr a manželka Barbara Bach a vdova George Harris
ona Olivia. (A možná, že duch Johna Lennona s nimi byl také, dnes by totiž oslavil 71 let )
Během obřadu dal McCartney své nevěstě vintage-style Neil Lane diamant věčnosti (5ti karátový hranatý diamant zasazený v platině) .
Paul a Nancy mávali hostům, když odcházeli z radnice uprostřed sprška bílých a růžových okvětních lístků růže hodili hosté. "Bylo to úžasné - děkuji!" McCartney řekl davu, žertoval s fanoušky.
Novomanželé budou slavit dnes večer doma u McCartneyho, kde si hosté budou hodovat na vegetariánské večeři včetně rukolovém a bazalkovém Salátu, kozím sýru polenta, slaných koláčích a knedlíkách.
K dispozici budou dva svatební dorty - jeden tradiční a jeden vegetariánský - jak pečený v Posh Puds cukrářství. "Pracovali jsme na tom několik týdnů,".

Je to třetí sňatek McCartneyho, jehož šestiletý vztah s Heather Mills skončil hořkým rozvodem v roce 2008. (Jeho první manželka, Linda - kterou si také vzal na této radnici - zemřela na rakovinu v roce 1998, po 29 letech manželství) Shevell je rozvedená.
Na 3. října zářící McCartney řekl lidem: "To je ten správný čas pro mě. Jsem šťastný."
Očekává se, že pár odjede na americkou oslavu sňatku koncem října.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.