moderní hudba je klasická hudba současnosti (Paul McCartney)

Listopad 2011

PAUL MCCARTNEY SE 9.10.2011 OŽENIL!

5. listopadu 2011 v 13:57 | Alice McCartney |  ♥°<°PAUL°>°♥

Bývalý člen skupiny The Beatles Paul McCartney se potřetí oženil. Jeho žena je nádherná

Známý britský hudebník Paul McCartney (69) se dnes v Londýně oženil s krásnou a bohatou americkou dědičkou Nancy Shevell (51). Jejich den D se uskutečnil na radnici v Marylebone a obřadu se zúčastnilo jen pár desítek lidí.
Podle přítomných novinářů byl McCartney velmi milý. "Zdravím, díky, že jste přišli. Těšíme se," vítal všechny. Na otázku, zda je nervózní, odpověděl: "Neblázněte. Samozřejmě, že ne."
Paulova dcera Stella, která je známou módní návrhářkou, prý jejich sňatek schvaluje. Podle listu Sunday Mirror dokonce sama navrhla šaty pro Nancy a pomáhala se sestavením svatebního menu.
Paul požádal Nancy o ruku letos v květnu. Půvabná miliardářka od něj dostala zásnubní prsten v hodnotě více jak 15 miliónů korun. Jedná se o jeho třetí svatbu. Jeho první ženou byla fotografka Linda Eastman a jeho druhou manželkou se stala britská modelka Heather Mills.
He Loves Her YEAH YEAH YEAH!!!!

Po dnech příprav na svatbu, Paul McCartney a New Yorská podnikatelka Nancy Shevell si vyměnili sliby během odpoledne na slavnostním ceremoniálu v Londýně.
Pár, který spolu chodí od roku 2007 se zasnoubil v květnu. Byli přivítáni s nadšením, když přišli na Staroměstskou radnici Marylebone, která byla otevřena speciálně pro tuto příležitost.
Nancy Shevell (51) měla květiny ve vlasech a šaty s dlouhými rukávy, výstřih do V, slonovinové šaty a boty, které navrhla nevlastní dcera, módní návrhářka Stella McCartney, která také navrhla tmavomodrý oblek pro svého otce.
Paulova nejmladší dcera Beatrice (7) nesla květiny a měla na sobě dlouhé růžové šaty, vlněný kabát a květinový věnec ve vlasech.
Jako skupina opustila domov McCartneyho, bývalý Beatle (69) žertoval s množstvím fotografů a reportérů venku, "Co se to děje? Co tu všichni děláte?"
Ostatní svatebčané včetně Nancyina syna, Arlena, její sestřenice Barbary Walters. Bratr Paula - Mike McCartney, Ringo Starr a manželka Barbara Bach a vdova George Harris
ona Olivia. (A možná, že duch Johna Lennona s nimi byl také, dnes by totiž oslavil 71 let )
Během obřadu dal McCartney své nevěstě vintage-style Neil Lane diamant věčnosti (5ti karátový hranatý diamant zasazený v platině) .
Paul a Nancy mávali hostům, když odcházeli z radnice uprostřed sprška bílých a růžových okvětních lístků růže hodili hosté. "Bylo to úžasné - děkuji!" McCartney řekl davu, žertoval s fanoušky.
Novomanželé budou slavit dnes večer doma u McCartneyho, kde si hosté budou hodovat na vegetariánské večeři včetně rukolovém a bazalkovém Salátu, kozím sýru polenta, slaných koláčích a knedlíkách.
K dispozici budou dva svatební dorty - jeden tradiční a jeden vegetariánský - jak pečený v Posh Puds cukrářství. "Pracovali jsme na tom několik týdnů,".

Je to třetí sňatek McCartneyho, jehož šestiletý vztah s Heather Mills skončil hořkým rozvodem v roce 2008. (Jeho první manželka, Linda - kterou si také vzal na této radnici - zemřela na rakovinu v roce 1998, po 29 letech manželství) Shevell je rozvedená.
Na 3. října zářící McCartney řekl lidem: "To je ten správný čas pro mě. Jsem šťastný."
Očekává se, že pár odjede na americkou oslavu sňatku koncem října.

Trouba

4. listopadu 2011 v 18:26 | Alice McCartney
jo to jsem jen a jen já mám tenhle božskej blog a vůbec sem nechodím.. nejrdaši bych se neviděla... napravím to určitě už jenom kvůli Paulovi to musím udělat... zjišťuji, že nai jeho svatbu jsem sem nedala což je obří bobří chyba! :( vše nepravím nebojte vaše Laice McCartney ♥