moderní hudba je klasická hudba současnosti (Paul McCartney)

Charakteristika Paula

14. prosince 2008 v 17:58 | Millie McCartney |  ♥°<°PAUL°>°♥
Charakterizuji svého oblíbeného zpěváka, skladatele a člena legendární skupiny Beatles Paula McCartney.

Paul se narodil v Liverpoolu v Anglii v roce 1942, nyní je mu 66 let.Je otcem 5-ti dětí.Má zajímavou tvář. Na první pohled mě upoutal hluboký pohled má také hezký úsměv. Dříve měl tmavě kaštanové vlasy, ale teď je má jemně prošedivělé. Je asi 180 cm vysoký a štíhlý. Udržuje si stále fyzickou kondici, je vegetarián.

Ovládá hru na několik hudebních nástrojů, mezi jeho nejoblíbenější patří kytara, klavír a bubny. Složil přes 200 písní. V roce 1990 dostal cenu Grammy za celoživotní tvorbu a tento rok byl zapsán do Guinessovy knihy rekordů, není tam jako zpěvák, ale jako skladatel.

I když je nejúspěšnější skladatel, vůbec není nafoukaný,je ctižádostivý a stále na sobě pracuje,chce podávat dobrý výkon.

V životě ho potkaly dvě velké rány. Když mu bylo 14 let zemřela mu maminka a v roce 1998 zemřela jeho milovaná žena Linda, obě zemřely na rakovinu prsu. Přesto je stále plný optimismu, neztrácí smysl pro humor a hudbou vyjadřuje svoje pocity. V časopise ŽENA A ŽIVOT o něm napsali toto:

Ženy po něm šílí! A určitě nejen kvůli tomu, že patří k nejbohatším muzikantům světa. Z jeho tváře ani po letech nezmizel rošťácký výraz, který je pro slavného Brouka tak charakteristický."Vousaté"
Období mu nesvědčilo, klukovská image je super!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.