moderní hudba je klasická hudba současnosti (Paul McCartney)

Prosinec 2008

INTERVIEW

27. prosince 2008 v 13:50 | Millie McCartney |  ♥°<°PAUL°>°♥
McCartneyovi

27. prosince 2008 v 13:32 | Millie McCartney |  ♥°<°CLIPS°>°♥
Stella

PART 1


PART 2


MARY


JAMES

LINDA McCartney (Eastman)

Charakteristika Paula

14. prosince 2008 v 17:58 | Millie McCartney |  ♥°<°PAUL°>°♥
Charakterizuji svého oblíbeného zpěváka, skladatele a člena legendární skupiny Beatles Paula McCartney.

Paul se narodil v Liverpoolu v Anglii v roce 1942, nyní je mu 66 let.Je otcem 5-ti dětí.Má zajímavou tvář. Na první pohled mě upoutal hluboký pohled má také hezký úsměv. Dříve měl tmavě kaštanové vlasy, ale teď je má jemně prošedivělé. Je asi 180 cm vysoký a štíhlý. Udržuje si stále fyzickou kondici, je vegetarián.

Ovládá hru na několik hudebních nástrojů, mezi jeho nejoblíbenější patří kytara, klavír a bubny. Složil přes 200 písní. V roce 1990 dostal cenu Grammy za celoživotní tvorbu a tento rok byl zapsán do Guinessovy knihy rekordů, není tam jako zpěvák, ale jako skladatel.

I když je nejúspěšnější skladatel, vůbec není nafoukaný,je ctižádostivý a stále na sobě pracuje,chce podávat dobrý výkon.

V životě ho potkaly dvě velké rány. Když mu bylo 14 let zemřela mu maminka a v roce 1998 zemřela jeho milovaná žena Linda, obě zemřely na rakovinu prsu. Přesto je stále plný optimismu, neztrácí smysl pro humor a hudbou vyjadřuje svoje pocity. V časopise ŽENA A ŽIVOT o něm napsali toto:

Ženy po něm šílí! A určitě nejen kvůli tomu, že patří k nejbohatším muzikantům světa. Z jeho tváře ani po letech nezmizel rošťácký výraz, který je pro slavného Brouka tak charakteristický."Vousaté"
Období mu nesvědčilo, klukovská image je super!